Girls Soccer | East Region | Varsity



Month Of:   Show: 

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
Apr 28
Apr 29
Cedarbrae B (0)
vs.
Cedarbrae A (3)
4:30 PM
@ Cedarbrae A
Apr 30
Lester B Pearson CI (0)
vs.
RH King Academy (1)
2:30 PM
Birchmount Stadium
Winston Churchill CI (0)
vs.
Cedarbrae A (5)
2:30 PM
Wexford CI
Woburn CI (1)
vs.
Sir Oliver Mowat CI (6)
2:30 PM
L'Amoreaux CI
Agincourt CI (2)
vs.
David & Mary Thomson CI (1)
3:45 PM
Birchmount Stadium
Dr Norman Bethune CI (0)
vs.
Wexford CI (2)
3:45 PM
Wexford CI
Stephen Leacock CI (2)
vs.
L'Amoreaux CI (1)
3:45 PM
L'Amoreaux CI
May 1
May 2
Lester B Pearson CI (0)
vs.
West Hill CI (4)
2:30 PM
RH King Academy
Wexford CI (0)
vs.
Cedarbrae A (1)
2:30 PM
Cedarbrae CI
L'Amoreaux CI (3)
vs.
Albert Campbell CI (0)
3:00 PM
Albert Campbell CI
Dr Norman Bethune CI (3)
vs.
Cedarbrae B (0)
3:45 PM
Cedarbrae CI
Woburn CI (0)
vs.
RH King Academy (5)
3:45 PM
RH King Academy
May 3
Wexford CI (2)
vs.
Winston Churchill CI (0)
8:30 AM
Winston Churchill CI
May 4
May 5
May 6
Dr Norman Bethune CI (2)
vs.
SATEC @ WA Porter CI (1)
8:30 AM
SATEC @ WA Porter CI
May 7
Cedarbrae B (1)
vs.
SATEC @ WA Porter CI (3)
2:30 PM
Dr Norman Bethune CI
L'Amoreaux CI (2)
vs.
Agincourt CI (1)
2:30 PM
Stephen Leacock CI
Lester B Pearson CI (1)
vs.
Woburn CI (3)
2:30 PM
West Hill CI
Cedarbrae A (2)
vs.
Dr Norman Bethune CI (0)
3:45 PM
Dr Norman Bethune CI
RH King Academy (2)
vs.
Stephen Leacock CI (1)
3:45 PM
Stephen Leacock CI
Sir Oliver Mowat CI (6)
vs.
West Hill CI (0)
3:45 PM
West Hill CI
May 8
May 9
David & Mary Thomson CI (2)
vs.
Lester B Pearson CI (2)
2:30 PM
Albert Campbell CI
West Hill CI (0)
vs.
RH King Academy (3)
2:30 PM
SATEC @ WA Porter CI
Stephen Leacock CI (3)
vs.
Albert Campbell CI (0)
3:45 PM
Albert Campbell CI
Winston Churchill CI (0)
vs.
SATEC @ WA Porter CI (0)
3:45 PM
SATEC @ WA Porter CI
May 10
May 11
May 12
May 13
May 14
Revised
David & Mary Thomson CI (1)
vs.
Stephen Leacock CI (5)
1:30 PM
Sir Oliver Mowat CI
Cedarbrae B (0)
vs.
Winston Churchill CI (3)
2:30 PM
Wexford CI
West Hill CI (0)
vs.
L'Amoreaux CI (5)
2:30 PM
Woburn CI
Revised
Sir Oliver Mowat CI (2)
vs.
Agincourt CI (0)
2:45 PM
Sir Oliver Mowat CI
Albert Campbell CI (1)
vs.
Woburn CI (3)
3:45 PM
Woburn CI
SATEC @ WA Porter CI (3)
vs.
Wexford CI (2)
3:45 PM
Wexford CI
May 15
May 16
Quarter Final Game
Stephen Leacock CI (3)
vs.
L'Amoreaux CI (4)
1:00 PM
RH King Academy
Quarter Final Game
Wexford CI (1)
vs.
RH King Academy (3)
2:30 PM
RH King Academy
Quarter Final Game
Woburn CI (0)
vs.
Sir Oliver Mowat CI (7)
2:30 PM
Cedarbrae CI
Quarter Final Game
Dr Norman Bethune CI (0)
vs.
Cedarbrae A (1)
3:45 PM
Cedarbrae CI
May 17
May 18
May 19
May 20
May 21
Semi Final Game
RH King Academy
vs.
Sir Oliver Mowat CI
2:30 PM
Cedarbrae CI
Semi Final Game
L'Amoreaux CI
vs.
Cedarbrae A
3:45 PM
@ Cedarbrae A
May 22
May 23
East Final

vs.

3:45 PM
Birchmount Stadium
May 24
May 25
May 26
May 27
May 28
May 29
May 30
May 31
Jun 1