Girls Slo-pitch Softball | East Region | Varsity



Month Of:   Show: 

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
Apr 28
Apr 29
Apr 30
May 1
May 2
May 3
May 4
May 5
May 6
May 7
Agincourt CI (18)
vs.
Sir Wilfrid Laurier CI  (0)
3:30 PM
Seven Oaks 1
May 8
May 9
Cedarbrae CI (7)
vs.
Albert Campbell CI (10)
2:30 PM
Wexford 1
Sir Oliver Mowat CI (17)
vs.
Dr Norman Bethune CI (2)
2:30 PM
Wexford 2
Albert Campbell CI (0)
vs.
Sir Oliver Mowat CI (12)
3:45 PM
Wexford 1
Dr Norman Bethune CI (8)
vs.
Cedarbrae CI (7)
3:45 PM
Wexford 2
May 10
May 11
May 12
May 13
May 14
Albert Campbell CI (5)
vs.
Dr Norman Bethune CI (12)
3:30 PM
Goldhawk Diamond #1
Birchmount Park CI (7)
vs.
Woburn CI (0)
3:30 PM
Scarborough Village 1
Sir Oliver Mowat CI (8)
vs.
Cedarbrae CI (3)
3:30 PM
Scarborough Village 2
May 15
May 16
Birchmount Park CI (14)
vs.
Sir Oliver Mowat CI (6)
2:30 PM
Wexford 1
Sir Wilfrid Laurier CI  (0)
vs.
Cedarbrae CI (6)
2:30 PM
Wexford 2
Cedarbrae CI (2)
vs.
Birchmount Park CI (9)
3:45 PM
Wexford 2
Sir Wilfrid Laurier CI  (5)
vs.
Sir Oliver Mowat CI (11)
3:45 PM
Wexford 1
May 17
May 18
May 19
May 20
May 21
Albert Campbell CI (13)
vs.
Sir Wilfrid Laurier CI  (2)
2:30 PM
Wexford 2
Birchmount Park CI (19)
vs.
Dr Norman Bethune CI (0)
2:30 PM
Wexford 1
Cedarbrae CI (1)
vs.
Agincourt CI (17)
2:30 PM
Scarborough Village 1
Sir Oliver Mowat CI (4)
vs.
Woburn CI (5)
2:30 PM
Scarborough Village 2
Agincourt CI (12)
vs.
Sir Oliver Mowat CI (2)
3:45 PM
Scarborough Village 1
Birchmount Park CI (15)
vs.
Albert Campbell CI (1)
3:45 PM
Wexford 1
Sir Wilfrid Laurier CI  (4)
vs.
Dr Norman Bethune CI (11)
3:45 PM
Wexford 2
Woburn CI (17)
vs.
Cedarbrae CI (4)
3:45 PM
Scarborough Village 2
May 22
Sir Wilfrid Laurier CI  (0)
vs.
Birchmount Park CI (22)
2:30 PM
Scarborough Village 2
Woburn CI (2)
vs.
Agincourt CI (10)
2:30 PM
Scarborough Village 1
Agincourt CI (12)
vs.
Birchmount Park CI (3)
3:45 PM
Scarborough Village 1
Woburn CI (9)
vs.
Sir Wilfrid Laurier CI  (3)
3:45 PM
Scarborough Village 2
May 23
May 24
May 25
May 26
May 27
Albert Campbell CI (8)
vs.
Woburn CI (1)
2:30 PM
Goldhawk Diamond #2
Dr Norman Bethune CI (2)
vs.
Agincourt CI (14)
2:30 PM
Goldhawk Diamond #1
Agincourt CI (13)
vs.
Albert Campbell CI (0)
3:45 PM
Goldhawk Diamond #1
Dr Norman Bethune CI (6)
vs.
Woburn CI (8)
3:45 PM
Goldhawk Diamond #2
May 28
Quarterfinal
Albert Campbell CI (4)
vs.
Woburn CI (0)
3:30 PM
Scarborough Village 1
Quarterfinal
Dr Norman Bethune CI (1)
vs.
Sir Oliver Mowat CI (12)
3:30 PM
Scarborough Village 2
May 29
May 30
Semi-Final
Albert Campbell CI (4)
vs.
Agincourt CI (9)
2:30 PM
L'Amoreaux Diamond #1
Semi-Final
Sir Oliver Mowat CI (5)
vs.
Birchmount Park CI (15)
2:30 PM
L'Amoreaux Diamond #2
Finals
Birchmount Park CI (10)
vs.
Agincourt CI (7)
3:45 PM
L'Amoreaux Diamond #1
May 31
Jun 1